Bodový Systém

Chcete mít přehled o dopravních přestupcích?

4.6 stars on Google Play

Bodový SystémGoogle Play4.6

Aplikace poskytuje informace o bodovém systému, který se vztahuje na řidiče vozidel a území České republiky. Díky možnosti evidence vlastních přestupků již nikdy nezapomenete, kolik si toho ještě můžete dovolit. Potřebujete si zkontrolovat maximální výši pokuty ihned na místě po provedení přestupku? Tyto a další informace můžete mít nyní stále při sobě bez nutnosti připojení k internetu.

BODOVÝ SYSTÉM
– přehledné procházení přestupků podle kategorií
– možnost různého řazení přestupků pro rychlé hledání
– přehled středisek školení bezpečné jízdy pro odpočet bodů
– nalezení a zobrazení nejbližších míst ve Vašem okolí, kde je možné získat výpis bodů z konta řidiče (vyžaduje GPS). Možnost spuštění navigace (Google Navigace) nebo volání, je-li telefonní číslo k dispozici. Pro tuto funkci je potřeba internetové připojení

MOJE PŘESTUPKY
– přidávání a správa vlastních přestupků
– widget zobrazující počet nasbíraných bodů
– upozornění při dosažení limitu bodů, nebo v případě kdy Vám hrozí za přestupek nějaký jiný, než-li finanční trest
– odpočet bodů po 1 roce bez spáchání přestupku
– sdílení na Facebooku

KALKULÁTORY TRESTU
– zjistěte si zde možný trest v závislosti na naměřené rychlosti jízdy, nebo počtu promile alkoholu v krvi

ODPOVĚDI NA ČASTO KLADENÉ DOTAZY (FAQ):
– možnost změny jazyka se nachází v horní liště pod ikonkou střídajících se vlajek
– reklamu lze odstranit v hlavním menu přes položku „odstranit reklamu“, přičemž již pod účtem provedený nákup se obnovuje automaticky (děkujeme že podporujete další vývoj aplikace)
– odečet bodů po roce je funkční, ale lze je odečíst také manuálně z obrazovky „Moje přestupky“ proklepem na „+“ v horní liště (odečty se nachází vespod)
– aplikace reflektuje bodový systém a pokuty se na něj vztahující, nikoliv kompletní zákony

Recenze

„Aplikace, která přehledně ukazuje, jaké jsou finanční i bodové postihy za různé přestupky. Ty jsou rozdělené na sekce rychlost, parkování, technický stav a doklady, přednosti, přestupky během jízdy, alkoholické a návykové látky a ostatní. V případě jednání s policisty o přestupku tak můžete snadno a rychle zjistit, zda vás akorát nestraší.“

Michal Štengl, Sauto.cz

„Dostali jste pokutu a zajímáte se, co to znamená pro váš bodový účet? Do aplikace jednoduše zadáte, že jste jeli 59 na padesátce a dozvíte se, jak jste na tom a jaká pokuta hrozí. Hodit se může i seznam míst, kde lze prověřit bodové konto, kde získáte tříbodový odpustek. 

Matouš Jelínek, Blesk.cz