NFC Profiles+ for SVC

Plugin umožní využítí NFC tagů k přepínání zvukových profilů.

4.9 stars on Google Play

NFC Profiles+ for SVCGoogle Play4.9

Tento plugin Vám umožní využít NFC tagy k přepínání zvukových profilů a spousty dalších nastavení. Na tagy není potřeba nic zapisovat a je možné také využít i již dříve zapsané.

Jedná se o plnou verzi NFC zásuvného modulu (plug-in). Pro jeho funkčnost je potřeba mít v zařízení nainstalovanou aplikaci Smart Volume Control+.

Jak přepínat profily:
1) V záložce „Plánování“ aplikace Smart Volume Control vyberte NFC
2) Klepněte na zelenou ikonku „+“ vedle profilu se kterým si přejete spárovat tag
3) Vyberte buďto existující tag pomocí Správce NFC tagů, nebo položku „Nový NFC tag“
4) Zobrazí se dialog s výzvou k přiložení NFC tagu
5) Přiložte tag k zadní straně NFC kompatibilního zařízení
6) Po načtení tagu se zobrazí nový dialog s žádostí o zadání názvu tagu
7) Zadejte libovolný název a potvrďte tlačítkem „OK“
8) Nyní můžete přepínat profily pouhým přiložením zadní části vašeho zařízení k NFC tagu

V případě jakéhokoliv konfliktu s ostatními NFC aplikacemi můžete udělat následující:
Jestli máte zařízení s Ice Cream Sandwich nebo Jelly Bean otevřete Nastavení -> Správce aplikací -> VŠE -> JmenoVasiTagAplikace -> Vymazat výchozí nastavení.

Obrazovka vašeho zařízení musí být zapnuta pro to, aby telefon mohl skenovat NFC tagy. Jedná se o omezení operačního systému Android, které nelze z naší aplikace ovlivnit.

Plug-in skenuje unikátní identifikátor NFC tagu. To znamená, že na tag nemusíte zapisovat žádná data. Namísto tagu je možné navíc použít jakoukoliv kartu s NFC podporou. Například. cestovní průkaz, přístupovou kartu, studentskou kartu, skipas, nebo cokoliv dalšího máte k dispozici. Tyto karty mohou být následně napojeny tak, aby přepínaly jakýkoliv profil s nastavením, který je v aplikaci Smart Volume Control dostupný.

Jeden z uživatelských scénářů může být například vložení NFC tagu do auta. Jakmile je naskenován může povolit Bluetooth a spustit navigační aplikaci dle vašeho výběru.

Jezdíte rádi na kole, nebo motorce a posloucháte hudbu přes Bluetooth? Možná by jste příště než-li vyrazíte raději spustili sledovací aplikaci, nebo Speed volume mód a mód sluchátek v aplikaci Smart Volume Control, správně? Přilepte tag do vašeho tank vaku, naskenujte ho telefonem a máte vše nastaveno. Tenhle postup můžete jednoduše použít také když si jdete zaběhat.

Pomocí NFC profilů lze jednoduše přepínat systémové nastavení jako je status zapnutí/vypnutí WiFi jednoduchým přejetím přes tag. Pokud jste unaveni z neustálého vypínání WiFi, Bluetooth a změny vyzvánění v noci na tiché, tak jednoduše udělejte další ráno opak a umisťte tag na váš noční stolek, protože tenhle plug-in je určen právě pro vás.

Ať už se ocitnete v jakékoliv situaci, tak přepnutí profilu pomocí NFC tagu nezabere déle, než-li 1 vteřinu.

Tento plug-in byl testován na NFC kompatibilních zařízeních jako např. Samsung Galaxy S4, LG Nexus 4 and Nexus 7.

 

PODPORA
Aplikace SVC+ byla důkladně testována na všech verzích Androidu až po nejnovější 4.4 KitKat. Vše je optimalizováno také pro tablety.

S jakýmkoliv problémem nebo dotazem se můžete kdykoliv obrátit na naši technickou podporu: support@smartvolumecontrol.com.

Spoustu odpovědí naleznete také v nápovědě a FAQ: http://smartvolumecontrol.com/cs/help-center.

Video tutoriály „krok po kroku“ jsou připraveny Vás inspirovat zde: http://www.smartvolumecontrol.com/tutorials/.

 

Recenze

„Nový počin českých vývojářů opět posouvá možnosti operačního systému Android o kus dále. Těžko totiž budete hledat propracovanější aplikaci pro správu profilů s celou řadou bonusových funkcí.“

Martin Pavlovič, SmartMania.cz

„No more Star Trek communicator noises at weddings and funerals! (Is that just me?)“

Jeremiah Rice, AndroidPolice.com

This gives you total control over volumes on your device.“

Ron Richards, All About Android

As I keep saying, if you’re somebody who – like me – listens to a lot of music, it can be a little difficult to either filter the noise through or drown it altogether. For instance, on the train home form work, you want to listen to music and not be bothered for a little bit but, if you were to miss a call from the wife – that could land you in trouble. With SVC you can filter it all out while being selective as well, unfortunately though, this leaves you with no excuse to forget the milk on the way home. If you’re fed up of having to watch your phone’s every move when it comes to your volume then grab hold of control and take your phone back through SVC. For those who follow routines, setting SVC once will be enough for it to make a difference. Certainly worth the money and definitely something you should try out.“

Tom Dawson, AndroidHeadlines.com