Smart Volume Control+

Aplikace pro chytrou a rychlou správu zvukových profilů.

4.4 stars on Google Play

Smart Volume Control+Google Play4.4

Základem SVC+ jsou plně přizpůsobitelné profily. Můžete je přepínat ručně, a nebo plánovat automaticky podle času, kalendáře, polohy, připojené Wi-Fi sítě a Bluetooth zařízení. Dostanete také speciální mód Speed Volume, mód sluchátek a spoustu dalších vychytávek.

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI
– plně přizpůsobitelné zvukové Profily
– nastavení Hlasitostí, Bluetooth, WiFi, AP (hotspotu), Mobilních dat, Režimu v letadle, Přesměrování hovorů, Jasu obrazovky, Melodie vyzvánění a SMS*
– ztlumení nebo zvýšení hlasitosti pro vybrané kontakty včetně možnosti nastavení vibrace
– zámek hlasitostí a detekce tichého módu
– automatické spouštění vybraných aplikací spolu s profilem
– přepínání profilů podle Časovačů, Polohy, Událostí v kalendáři, Wi-Fi sítí a Bluetooth zařízení
– mód Speed volume a Mód sluchátek
– 30 Widgetů navržených pro rychlé a pohodlné ovládání
– skiny pro dokonalé sladění aplikace a widgetů s barvou a nastavením vašeho Androidu
– nízké energetické nároky
– přeloženo do 13 jazyků: ENG, SPA, POR, FRE, GER, RUS, KOR, CHI, JPN, ITA, POL, CZE, SLO

PROFILY PODLE ČASU

Jste unaveni ruční úpravou hlasitostí? V SVC+ si můžete naplánovat aktivace profilů pomocí časovačů.
Nebaví Vás každý večer ztlumit a ráno opět obnovit vyzvánění, vypnout a zapnout WiFi nebo Mobilní data? SVC+ to vyřeší za Vás.

PROFILY PODLE POLOHY
Přidejte si Vaše oblíbená místa a nechejte aplikaci přepínat profily podle toho, kde se právě nacházíte.
Používáte na cestě do práce Bluetooth a Mobilní data, v kanceláři pak raději WiFi? Zadejte k profilům místo, kde parkujete auto, místo pracoviště a nechejte SVC+ ať se postará o zbytek!

PROFILY PODLE UDÁLOSTÍ V KALENDÁŘI
Máte nabitý program? Nechte si přepínat profily podle událostí ve Vašem kalendáři (Gmail, Exchange, apod.). Stačí pouze k titulku nebo popisku události přidat značku zvoleného profilu.

PROFILY PODLE WIFI
S touto funkcí máte možnost přepnout profily po připojení k vybraným Wi-Fi sítím. Přiřaďte si vaši pracovní síť k profilu „Práce“ a po připojení k firemní síti v kanceláři budete mít automaticky zapnut tichý režim, spuštěn e-mailový klient a nastaveno vyzvánění, nebo vibrace pouze pro Vaše VIP kontakty.

PROFILY PODLE BLUETOOTH ZAŘÍZENÍ
Jezdíte rádi na motorce, na kole, a nebo když sportujete posloucháte při tom svou oblíbenou hudbu? Pak po připojení Bluetooth sluchátek už nebudete nikdy potřebovat zapínat ručně přehrávač hudby, nebo Speed volume mód.

MÓD SPEED VOLUME
Posloucháte hudbu v městské hromadné dopravě? Vadí Vám, že je hudba na zastávce příliš hlasitá a během jízdy ji sotva slyšíte? Kazí Vám neustálé ruční upravování hlasitosti požitek z hudby? Šetřete svůj sluch s SVC+ a módem Speed volume, který umí dynamicky upravovat hlasitost podle toho, jakou rychlostí se zrovna pohybujete.

MÓD SLUCHÁTEK
Chcete slyšet hudbu ve sluchátkách, ale zároveň mít jistotu, že i po jejich nechtěném odpojení nebudete v čekárně u vašeho doktora uvedeni do rozpaků hlasitými zvuky Vašeho telefonu? Mód sluchátek zajistí ztlumení zvuků při odpojení sluchátek. Po jejich opětovném zapojení je hlasitost obnovena.

DETEKCE TICHÉHO MÓDU
Jdete si po obědě zdřímnout a nechcete být alespoň půl hodiny ničím rušeni? SVC+ detekuje nastavení tichého módu nebo ruční ztlumení hlasitosti a nabídne Vám jejich automatické obnovení za Vámi zadaný čas.

PODPORA
Aplikace SVC+ byla důkladně testována na všech verzích Androidu až po nejnovější 4.4 KitKat. Vše je optimalizováno také pro tablety.

S jakýmkoliv problémem nebo dotazem se můžete kdykoliv obrátit na naši technickou podporu: support@smartvolumecontrol.com.

Spoustu odpovědí naleznete také v nápovědě a FAQ: https://smartvolumecontrol.com/cs/help-center.

Video tutoriály „krok po kroku“ jsou připraveny Vás inspirovat zde: https://www.smartvolumecontrol.com/tutorials/.

 

Recenze

„Nový počin českých vývojářů opět posouvá možnosti operačního systému Android o kus dále. Těžko totiž budete hledat propracovanější aplikaci pro správu profilů s celou řadou bonusových funkcí.“

Martin Pavlovič, SmartMania.cz

„No more Star Trek communicator noises at weddings and funerals! (Is that just me?)“

Jeremiah Rice, AndroidPolice.com

This gives you total control over volumes on your device.“

Ron Richards, All About Android

As I keep saying, if you’re somebody who – like me – listens to a lot of music, it can be a little difficult to either filter the noise through or drown it altogether. For instance, on the train home form work, you want to listen to music and not be bothered for a little bit but, if you were to miss a call from the wife – that could land you in trouble. With SVC you can filter it all out while being selective as well, unfortunately though, this leaves you with no excuse to forget the milk on the way home. If you’re fed up of having to watch your phone’s every move when it comes to your volume then grab hold of control and take your phone back through SVC. For those who follow routines, setting SVC once will be enough for it to make a difference. Certainly worth the money and definitely something you should try out.“

Tom Dawson, AndroidHeadlines.com