Webdispečink

Elektronická kniha jízd.

4 stars on Google Play

WebdispečinkGoogle Play4

Systém Webdispečink umožňuje firmám efektivní správu flotily vozidel prostřednictvím rozšířené elektronické knihy jízd.

Námi vyvinutá klientská aplikace pro chytré telefony a tablety komunikuje se serverem a umožňuje tak uživatelům jednoduchou práci se systémem přímo z terénu jako plnohodnotná elektronická kniha jízd. Data je možné jak vyhledávat, tak měnit. K dispozici je jednoduché vedení záznamu o provozu vozidel služebního vozového parku, komplexní dohledový nástroj, mapy s aktuální polohou vozidel, navigace k vozidlu, sledování obsahu nádrže, spotřeby a spousty dalších užitečných funkcí.

Recenze

„Společnost již šest let pomocí satelitů sleduje u zhruba dvaceti tisíc vozů jejich rychlost, spotřebu a také množství uvolněných emisí. Podobné služby využívají především firmy, které na dálku nechávají sledovat svá služební auta.

Michal Poláček, iDnes.cz

„Firmy chtějí pracovat s co nejnižšími náklady a systémy oboustranné komunikace, které jsou schopné přesně zobrazovat polohu vozidla a zároveň řidiči poslat vzkaz, jim šetření umožňují. „Peníze, které by jinak vozidlo zbytečně projelo v pohonných hmotách, nebo by šly do kapes mobilních operátorů, se jim takhle neztratí.

Milan Novotný, AutoRevue.cz